AlenosBiz
Kolay ve uygulanabilir akıllı iş çözümleri sunan Alenos, danışmanlık, iş süreçleri otomasyonları ve kurumlara özel yazılım geliştirilmesi ya da üçüncü partilerce geliştirilen yazılımların ve kurulan sistemlerin uygunluğunun denetimini konularında hizmet vermekte, danışmanlık yapmaktadır.

Konusunda lider uluslararası çeşitli yazılım ve sistemlerin de kurumların ihtiyaçlarına göre uygulamasını, uyarlanmasını ve entegrasyonunu gerçekleştiren Alenos, Balanced Scorecard Institute tarafından onaylanan tek ürün olan ve Spider Strategies tarafından geliştirilen QuickScore uygulamasının da Türkiye Yetkili Çözüm Ortağıdır.

Alenos tamamen sonuç odaklı çalışmaktadır. Hizmet verdiği kuruluşların ihtiyaçlarını en doğru ve en hızlı karşılayacak, zaman içinde doğması muhtemel ihtiyaçlara göre rahatça geliştirilebilecek teknolojik çözümler üretmektedir. Farklı disiplinlerden gelen farklı deneyimlere sahip, teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden ve çözüm üreten nitelikli bir ekibe sahiptir. Alenos kısaca "Amaca ve ihtiyaca uygun çözüm"ler üretmektedir.
Duyurular